Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie działającą firmą. Naszą działalność rozpoczęliśmy pod koniec 2008 roku. Od czasu powstania firmy posiadamy jasno wytyczone cele i strategię działania na najważniejszy rezultat, jakim jest - zadowolony klient.

Stawiamy na jakość, a wartości, które wyznajemy w połączeniu z nowoczesnymi technologiami dają nam możliwości ciągłego rozwoju. Potencjał i wieloletnie doświadczenie w branży naszych pracowników, zapewnia wysoki poziom oferowanych przez nas usług. Specjalizujemy się w sprzedaży armatury i urządzeń techniki grzewczej, oraz materiałów sanitarnych i instalacyjnych. Nasza firma jest także aktywna na rynku nowoczesnych systemów odnawialnych źródeł energii.

Oferujemy kompletne, pakietowe systemy instalacji solarnych, oraz systemowe rozwiązania pomp ciepła i rekuperacji. Poza dystrybucją szerokiej gamy produktów branżowych, pełnimy funkcję wyłącznego przedstawiciela w naszym regionie stalowych kotłów grzewczych firmy Polspaw Sawiccy.

Sklep hydrauliczny – Częstochowa

Niezależnie od tego, czy szukasz niezawodnych pomp ciepła, czy chcesz zainwestować w nowoczesny kocioł gazowy, możesz mieć pewność, że w MBM Centrum Hydrauliczne znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz! Wybierz doskonale wyposażony sklep hydrauliczny! Częstochowa i okolice to obszary, które głównie obsługujemy. Dodatkowo świadczymy usługi montażowe – możesz zlecić nam m.in. montaż instalacji centralnego ogrzewania.

Z naszych usług od lat korzystają nie tylko Klienci indywidualni, ale i okoliczne przedsiębiorstwa, a także instytucje publiczne. Przekonaj się, że jesteśmy firmą godną zaufania! Stawiamy na rozwój, dzięki czemu rozbudowana oferta stanowi nasz największy atut. Współpracujemy z cenionymi producentami sprzętów z zakresu techniki grzewczej. Znajdziesz u nas nowoczesne i niezawodne piece w konkurencyjnych cenach. Już dziś zaplanuj zakupy w MBM Centrum Hydrauliczne. Czekamy na Ciebie.