Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Zachęcamy do tego, aby wybrać doświadczonych fachowców, którzy wykonują niezawodne instalacje hydrauliczne. Częstochowa to główny obszar działania firmy MBM Centrum Hydrauliczne dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy Klientów z okolic. Gwarantujemy sprawną realizację zlecenia.

Instalacje hydrauliczne dzieli się na instalacje wodne (wodociągowe) i grzewcze. Składają się one z zespołu połączonych przewodów, urządzeń i armatury. Instalacja te odpowiadają za ogrzewanie i zaopatrywanie pomieszczeń w wodę. Od lat zajmujemy się projektowaniem i montażem hydrauliki w domach, biurach czy obiektach użyteczności publicznej.

Wybierz doświadczonego hydraulika – Częstochowa i okolice

Domyślamy się, że zależy Ci na trwałości wykonanej instalacji hydraulicznej. Aby mieć pewność, że inwestujesz w solidne rozwiązanie, warto wybrać do współpracy doświadczonego i wykwalifikowanego hydraulika. Częstochowa to miasto, w którym znajduje się siedziba naszej firmy, jednak chętnie realizujemy zlecenia na terenie okolicznych miejscowości. Przekonaj się, że jesteśmy specjalistami godnymi zaufania!

Nim oddamy do użytku instalację hydrauliczną, wykonujemy szereg testów. Chcemy dokładnie sprawdzić każdy element instalacji, by uniknąć w przeszłości przecieków i kosztownych usterek.

Z czego składa się instalacja hydrauliczna?

Instalacje hydrauliczne składają się z następujących elementów:

• przewodów rozdzielczych,
• przewodów pionowych,
• odgałęzień – instalacje wodne,
• rozprowadzeń – instalacje grzewcze.

Instalacje ciepłej i zimnej wody prowadzimy m.in. na szlichcie podłogowej, w bruzdach ściennych czy natynkowo. Metodę dobieramy indywidualnie, biorąc pod uwagę warunki danego budynku. Możesz mieć pewność, że specjaliści z MBM Centrum Hydrauliczne zadbają o rzetelną realizację zlecenia, co przełoży się na imponującą wytrzymałość całej instalacji hydraulicznej.