Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

W naszej ofercie znajdziesz kotły na paliwa stałe w atrakcyjnych cenach. Zainwestuj w niezawodne i nowoczesne urządzenia grzewcze – już dziś zadbaj o swój komfort. Przekonaj się, że warto nawiązać współpracę z doświadczoną hurtownią! Od lat sprzedajemy sprzęty od znanych marek, w tym kotły. Częstochowa to miasto, w którym nas znajdziesz. Z naszych usług korzystają osoby prywatne oraz firmy z wielu okolicznych miejscowości.

Stawiamy na bezpieczeństwo i wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie, dlatego oferujemy certyfikowane oraz atestowane urządzenia grzewcze. Wszystkie sprzęty są zgodne z obowiązującymi europejskimi dyrektywami. Komfort naszych Klientów to priorytetowa kwestia dla specjalistów z MBM Centrum Hydrauliczne.

Kotły na paliwo stałe

Kotły na paliwo stałe, które znajdziesz w naszej ofercie, są również nazywane stałopalnymi. Jak można się domyślić – nazwa ta pochodzi od rodzaju paliwa stałego. W kotłach można palić nie tylko węglem kamiennym, ale i drewnem, ekogroszkiem, pelletem czy koksem

Aby proces spalania przebiegał efektywnie, warto sugerować się wskazówkami producenta, który określa, jaki rodzaj paliwa najlepiej sprawdzi się do danego sprzętu. Możesz mieć pewność, że nasi pracownicy pomogą Ci w doborze odpowiedniego sprzętu. U nas znajdziesz niezawodne kotły! Częstochowa i okoliczne miejscowości są najczęściej obsługiwane w naszej hurtowni. Jesteśmy do dyspozycji!